U.A.T. COMUNA OȚELENI, cu sediul în localitatea Oțeleni, str. Școlii, nr. 2,comuna Oțeleni, județul Iaşi, în temeiul Hotărârii nr. 1336/2022, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a:

– 1 (un) post contractual, de execuție, vacant, cu normă întreagă, de guard, în structura Compartiment administrativ şi gospodărire din cadrul U.A.T. Comuna Oțeleni, județul Iași.

11 comentarii la „11.09.2023 – Concurs pentru ocuparea un post de guard in cadrul U.A.T.Oțeleni,jud Iași”

1. ดังนั้น ถ้าคุณกำลังมองหาประสบการณ์การเดิมพันที่สนุกและไม่มีเวลาเบื่อ พร้อมทั้งต้องการความปลอดภัยในการทำธุรกรรม กับ fun88 บ ญช เวปไซต คุณจะได้สัมผัสความสุขและความสำเร็จในการเดิมพันกีฬาและคาสิโนสดทุกวัน

2. ไม่ว่าคุณจะเป็นนักพนันมือใหม่หรือมือเก๋า คุณจะพบความสนุกและความตื่นเต้นที่ไม่มีวันจบกับการเล่นคาสิโนออนไลน์ที่ แทงหวย fun88 . อย่ารอช้า มาสัมผัสความสนุกที่ Fun88asia.cc กันเถอะ!

Lasă un comentariu

WordPress Video Lightbox Plugin